IDEALNA INWESTYCJA

IDEALNA INWESTYCJA

Planowana inwestycja Nowa Nałęczowska to kompleks dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych
z lokalami usługowymi i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Będzie stanowić kontynuację funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej, projektowanej w formie pierzei istniejących ulic. Od północy sąsiaduje
z ul. Nałęczowską, od zachodu zaś z ul. Morwową.

DOBRZE ZAPLANOWANA INWESTYCJA

Nowa Nałęczowska to elegancki styl i przemyślana kompozycja zabudowań. Znajdują się one równolegle do głównych ulic w formie kwartału składającego się z dwóch budynków. Każdy ma kształt litery „L” z dziedzińcem wewnętrznym częściowo otwartym na południe.

Elewacje od strony ulic Nałęczowskiej oraz Morwowej charakteryzują się regularnością i symetrią bryły oraz świetnym doborem materiałów wykończeniowych. Zaprojektowane zostały w jasnym tynku
z regularnym układem otworów loggii i elementów okiennych. Elementy te dodatkowo podkreślono wstawką z płyty drewnopodobnej HPL. Taki układ  powtarzalności nadaje budynkom miejskiego charakteru.

Wycofany parter tworzy podcień wzdłuż zaprojektowanych lokali usługowych. Całość projektu  cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoka jakość wykończenia i dbałość o detal architektoniczny.

323 mieszkania

323 mieszkania

336 miejsc postojowych <br>w garażu

336 miejsc postojowych
w garażu

11 LOKALI USŁUGOWYCH

11 LOKALI USŁUGOWYCH

PRZEMYŚLANA KONCEPCJA BUDYNKÓW

PRZEMYŚLANA KONCEPCJA BUDYNKÓW

W budynku nr 1 proponujemy 169  lokali mieszkalnych
o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 65 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Pomieszczenia dostępne są w dwóch wariantach:  z  aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.

W budynku nr 2 proponujemy: 154 lokale mieszkalne
o zróżnicowanych metrażach, od 26 m2 do 68 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. Pomieszczenia dostępne są w dwóch wariantach:  z  aneksami kuchennymi lub wydzieloną kuchnią. Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie.
W tym budynku znajduje się 11 lokali usługowych o zróżnicowanych powierzchniach. Zostały zaprojektowane tak, aby mogły być w nich prowadzone różne typy działalności, w tym gastronomiczna.

Poznaj nasze mieszkania
NOWOCZESNY DESIGN POŁĄCZONY <br>Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

NOWOCZESNY DESIGN POŁĄCZONY
Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców będzie przyjemne, wygodne i bezpieczne. Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na Patio, wewnętrznej części osiedla  powstanie strefa wypoczynkowa, z placem zabaw, oświetlonymi alejkami spacerowymi, ławeczkami  i specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem holi wejściowych prowadzących do klatek schodowych.  Komfort zwiększą cichobieżne windy, zjeżdżające do poziomu hali garażowej.

Zobacz nasze budynki
Miejsca postojowe

Miejsca postojowe

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania – gwarantujemy miejsce parkingowe do każdego z mieszkań. W garażu znajduje się  336 miejsc postojowych na poziomie -1  i -2.  Na obu poziomach wydzielono stanowiska do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych.
Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz techniczne: hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych.

Zobacz miejsca postojowe
ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!

ZAMIESZKAJ KOMFORTOWO I WYGODNIE!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo wygodne i funkcjonalne mieszkania z rynku pierwotnego, pozwalające efektywnie wykorzystać przestrzeń. Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc pracowników biura sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją nowych mieszkań i lokali usługowych.

Wybierz swoje mieszkanie
Lokale usługowe Dowiedz się więcej

Lokale usługowe Dowiedz się więcej

W naszym kompleksie mieszkalnym znajduje się 11 lokali usługowych
o zróżnicowanych powierzchniach. Zostały zaprojektowane tak, aby komfortowo można było prowadzić w nich dowolny rodzaj działalności, m.in. gastronomiczną.

Zobacz lokale usługowe